
El Mundo Fantasia
Een leuk evenement in de Fantasy, Steampunk, Cosplay & Anime/Manga wereld!
Bezoekers komen verkleed in hun prachtige kostuums en creaties, een lust voor het oog om te zien! Verder is er heel veel te doen voor jong en oud o.a. live muziek en entertainment, workshops/demonstraties, vele marktkraampjes met zeer diverse producten op dit gebied.
Het evenement vindt plaats in de schitterende wereldtuinen van familiepark Mondo Verde!Bezoek het evenement, de attracties, de dieren en de prachtige tuinen!
Direct online je tickets bestellen? Klik dan HIER!
Klik op de oranje balk (mobiele versie) van Event info voor het menu te kunnen zien.
Evenement info
Op 14 & 15 juni 2025ย vindt de 8e editie plaats van โEl Mundo Fantasiaโ De wereldtuinen van Mondo Verde Landgraaf worden op deze dagen omgetoverd tot een omgeving waar de wereld van de Fantasy ,Cosplay, Steampunk & Anime/ Manga tot leven komt! Beleef en geniet van een fantastische dag in een geweldig park en bekijk โ The Steampunk, Fantasy & Cosplay World in Two Day’s!
Zaterdag 14 juni (10:00u-19:00u) & zondag 15 juni 2023 (10:00u-18:00u) zal het park zijn deuren openen voor al zijn bezoekers, Cosplay, Fantasy, Anime/ Manga & Steampunk fans!
Tickets zijn inclusief “All you can eat”! Zie praktische info voor meer informatie.
Voor de 8e editie van El Mundo Fantasia hebben we een mooi en leuk programma. Meer informatie volgt.
Mondo Verde Landgraaf
El Mundo Fantasia vind plaats in het prachtige familiepark Mondo Verde!ย
Prachtige tuinen, bezoek de attracties en de dieren.
Is het lekker weer spring dan in de Pirate Splash met de “vetste” glijbanen!
Area's
El Mundo Fantasia is verdeeld in diverse area’s waarin alle activiteiten plaatsvinden!
CENTRAL SQUARE – Area 7
Deze area is gelegen in het gebied AlHambra
Het centrale plein van El Mundo Fantasia!
Binnen in het gebouw van AlHambra vindt eveneens een cosplay gedeelte.
Cosplay, Sci-fi, Terras, Food & Drinks en nog veel meer…
FANTASY FOREST & FAIRYTALE GARDENS – Area 6
Deze area is gelegen in en rondom het Foliesbos, het kleine meer met vlot, Villa Roma laan, Engelse tuinen en de Engelse cottage met fontein!
Rondom de Engelse tuinen en het Foliesbos kom je in de droomwereld van de Fairytale, Fantasy & Magie!
FIELD OF CAMPS & ACTIVITIES – Area 9 & 10
Deze area is gelegen in het gebied rondom het meer bij de witte leeuwen en wildwaterbaan!
Leuke activiteiten in en rondom het water! Je vindt hier ook de Fantasy/Steampunk Village
Vanaf de (kinder) attracties zoals o.a. de achtbaan en de botsautoโs kom je uit bij de prachtige witte leeuwen en tijgers.
Hierachter bevindt zich een klein meer met een eilandje met grappige ringstaartmakiโs en de Wildwaterbaan!
DESERT & MAGICAL BUILDINGS – Area 8
Deze area is gelegen in het gebied Marokko, Portugal en de woestijn.
Dit is de Cosplay Area.
PHOTO AREA’Sย
In het park bevinden zich meerdere wereldtuinen, die zeer geschikt zijn voor de fotografie!
De Chinees/ Japanse tuinen (Area 4)
De Italiaanse tuinen/ fonteinen (Area 3)
De Tropische tuin (Area 2)
Magical Market
Rondom de kern van Mondo Verde bij het feestgebouw โAlHambraโ, bij de โKetting Carrouselโ, bij de โingangโ en het โField of Activitiesโ bevindt zich de โMagical Marketโ waar verschillende standhouders hun fraaie producten zullen verkopen geheel in stijl van het evenement!
Er zijn ook diverse eetkraampjes en lekkernijen.
Binnenkort een eerste overzicht.

Praktische informatie
Scroll naar beneden voor alles te zien
Eten en drinken - All you can Eat
Locaties eten & drinken:
Toscaanse villa / Alhambra /Eetgelegenheid nabij het Foliesbos / nabij de botsauto’s.
All You can Eat:
Voor meer informatie klik hier!
Het All you can eat principe is verkrijgbaar in alle horeca gelegenheden van Mondo Verde, dus niet bij de diverse eetkraampjes!
Overnachtingen
In de regio Parkstad zijn meerdere hotels, B&B , campings etc aanwezig. deze kunt u o.a. vinden bij booking.com, Trivago, Tripadvisor en VVV Zuid Limburg
Standhouders/Exhibitors
Wil je als standhouder aan El Mundo Fantasia deelnemen?
Neem contact op met Daphne van Mondo Verde >ย d.honing@familieparkmondoverde.nl
Would you like to participate in El Mundo Fantasia as an exhibitor?
Please contact Daphne from Mondo Verde > d.honing@familieparkmondoverde.nl
Mindervaliden
Het evenement is geschikt voor mindervaliden. De parkeerplaats van Mondo Verde beschikt over invalide parkeerplaatsen, en ligt naast de ingang van het park.
Er zijn verharde paden door het gehele park , en een lift in de Tropische Tuin, waardoor je bovenaan de heuvel uitkomt en de Toscaanse Villa bereikt.
Daarnaast zijn er speciale voorzieningen, zoals aangepaste toiletten.
Route en Parkeren
Locatie El Mundo Fantasia:
Familiepark Mondo Verde
Groene Wereld 10
6372 PW Landgraaf
Parkeren
Mondo Verde beschikt over een eigen parkeerplaats Er is voldoende parkeergelegenheid! Is de parkeerplaats vol, volg dan de instructies van de verkeersregelaars/borden voor de alternatieve parkeerplaats. Parkeermunt: โฌ 8,50
Openbaar vervoer
Per trein
Tot station Landgraaf. Vanaf het station loop je 15 minuten tot Wereldtuinen Mondo Verde.
Per bus
U kunt Mondo Verde bereiken met de buslijn (o.a. vanaf busstation Heerlen, Eygelshoven en Kerkrade). Voor meer info zie Arriva. Wij raden u aan de juiste tijden voor uw vertrek nog even te checken i.v.m. onvoorziene veranderingen.
Vind snel jouw actuele info op :9292.nl
Media
Steampunk, Fantasy, Cosplay, Anime en Game evenementen zijn gewilde evenementen voor fotografen en film.
Steampunk, Fantasy, Cosplay, Anime and Game events are sought after events for photographers and film.
Fotograferen bij El Mundo Fantasia? / Photography at El Mundo Fantasia?
Parkreglement
Tijdens het evenement is het Parkregelement van toepassing. Klik hier!
Er zijn uitzonderingen tijdens het evenement, deze kunt U terugvinden in de Algemene Voorwaarden.
Waar nodig heeft de organisatie het recht deze aan te passen ten ten tijde van het evenement.
FAQ
Scroll naar beneden voor alles te zien
Wat is โEl Mundo Fantasiaโ?
Een prachtig en mooi evenement in de Fantasy, Steampunk, Cosplay & Anime/Manga wereld!
Bezoekers komen verkleed in hun prachtige costuums en creaties, een lust voor het oog om te zien! Verder is er heel veel te doen voor jong en oud o.a. live muziek en entertainment, workshops/demonstraties ,vele marktkraampjes met zeer diverse producten op dit gebied.
Het evenement vindt plaats in de schitterende wereldtuinen van familiepark Mondo Verde!
Voor meer informatie kijkt U onder Event Info!
Wanneer is het event โEl Mundo Fantasiaโ?
Op zaterdag 14 juni 2025 van 10:00u tot 19:00u en op zondag 15 juni 2025 van van 10:00u tot 18:00u zijn jullie van harte welkom!
Kan ik overnachten in de buurt van Mondo Verde Landgraaf?
Ja, er zijn diverse mogelijkheden om een hotel, pension, campingverblijf te kunnen boeken. Zoek op google naar: Overnachten in de buurt van Landgraaf (LB)
Klik hier voor diverse Hotels, Campings, Bed en Breakfast.
Tevens kunt u kijken op de sites: www.booking.com / www.trivago.nl / www.vvvzuidlimburg.nl
Is โEl Mundo Fantasiaโ ook geschikt voor kinderen?
Ja, het evenement is geschikt voor alle leeftijden. Voor kinderen tot 13 jaar geldt een aparte entreeprijs. Kinderen tot 2 jaar hebben gratis toegang.
Gelden er bepaalde kledingregels tijdens โEl Mundo Fantasiaโ?
Wij vinden het natuurlijk fantastisch als iedereen komt in zijn eigen kostuum en creatie! Dat geeft een geweldige sfeer! Dit is uiteraard niet verplicht.
Elk jaar komen er steeds meer bezoekers in hun prachtige kostuums!
Doe je ook mee?
Richtlijnen huisdieren
Het is volgens de parkregels van Mondo Verde niet toegestaan om (huis)dieren mee te nemen in het park! Uitzondering op deze regel geldt alleen voor de aantoonbare, gecertificeerde geleidehonden.
Regels voor Zwaarden/props/accessoires etc.
Deze mogen worden meegenomen, mits zij geen scherpe punten/randen hebben.
Het is mogelijk dat er een controle plaats vindt bij de ingang, hetzij door de beveiliging en/of politie.
Zie verder ook de algemene voorwaarden!
Foto's El Mundo Fantasia 2022













Cosplay Competition
De Cosplay/Fantasy Catwalk
Natuurlijk wil jij graag je mooie creatie laten zien aan iedereen! Hartstikke tof om dit op een Catwalk te doen!
Deze editie van El Mundo Fantasia zal er geen pre judging plaatsvinden, maar kun je je online inschrijven als je er graag bij wil zijn. Bij voldoende kandidaten zal de inschrijving sluiten.ย Op de dag(en) zelf kun je je melden bij leden van ons team tussen 12:00-13:00 in het AlHambra gebouw( area 7)ย
De Catwalk vindt op beide dagen plaats om 14:00 bij het cosplayplein bij AlHambra. Bij slecht weer vindt de catwalk plaats in het AlHambra gebouw (area 7)
Show jouw mooie creatie tijdens onze Cosplay Catwalk op zaterdag 14 Juni en zondag 15 Juni 2025 ย tijdens El Mundo Fantasia.
Kom shinen in je gave (zelfgemaakte) outfit!ย
En wellicht win je er zelfs een mooie prijs mee!
Inschrijven klik hier!
Ticket informatie
Ticketprijzen: (incl. All you van eat)
Tot en met 30 april 2025:
Early Bird ticket vanaf 13 jaar > โฌ25,00 (incl. servicekosten)
Early Bird ticket Kids 3 t/m 12 jaar > โฌ 17,00 (incl. servicekosten)
Vanaf 1 mei 2025: Regular ticket โฌ28,50 vanaf 13 jaar (incl. servicekosten)
Vanaf 1 mei: Regular ticket Kids 3 t/m 12 jaar โฌ20,50 (incl. servicekosten)
0 t/m 2 jaar > Gratis
Jaarkaarthouders kunnen gratis binnen met de jaarkaart. Wel dient de bijdrage van โฌ6,00 betaalt te worden.
Tickets bestel je HIER!
Deelname entertainment El Mundo Fantasia
Heeft U interesse om als entertainment deel te nemen aan El Mundo Fantasia 2025 en een geweldig weekend te ervaren in de prachtige tuinen van familiepark Mondo Verde te Landgraaf?
Klik dan hier voor U aan te melden aub.
Je ontvangt van ons bericht als je aanmelding definitief is. Gezien de populariteit hebben zich al velen ingeschreven. Afhankelijk van het wel of niet kunnen plaatsen kan het voorkomen dat we keuzes moeten maken. Ga dus niet afwachten met inschrijven als je er graag bij wilt zijn.

Participation Entertainement El Mundo Fantasia
Are you interested in participating in El Mundo Fantasia 2025 as entertainment and experiencing a great weekend in the beautiful gardens of the Mondo Verde family park in Landgraaf?
Please click here to register.
You will receive a message from us when your registration is final. Due to its popularity, many have already registered. Depending on whether or not we can place it, we may have to make choices. So don’t wait to register if you want to be there.

Registration Photographers El Mundo Fantasia
AANMELDEN KAN HIER!
SIGN UP HERE!
Steampunk, Fantasy, Cosplay, Anime en Game evenementen zijn gewilde evenementen voor fotografen en film.
Steampunk, Fantasy, Cosplay, Anime and Game events are sought after events for photographers and film.
Fotograferen bij El Mundo Fantasia? / Photography at El Mundo Fantasia?

Entertainment programma
๐๐๐! ๐๐ ๐ณ๐ข๐ฃ๐ง ๐๐ข๐ญ ๐ฃ๐๐๐ซ ๐ญ๐๐ซ๐ฎ๐ ๐๐ข๐ฃ ๐๐ฅ ๐๐ฎ๐ง๐๐จ ๐ ๐๐ง๐ญ๐๐ฌ๐ข๐!
Abacus Theater – Steamroadsters. Stoere mannen op hun stoommachines!
Dreigend klinkt gerommel uit de buik van een mechanisch beest, zuchtend en knarsend zet het gevaarte zich in beweging.
Deze editie ga je werkelijk je ogen uitkijken!
Wij verwelkomen onze eerste Cosplay guest:
Great cosplayer at El Mundo Fantasia! We present you RainbowRaven Cosplay
Hey everyone!๐ฅฐ I’m RainbowRaven Cosplay, cosplaying since 2018 and combining my love for anime, manga, and gaming with the creative craft of cosplay.
I’m super excited to be at El Mundo Fantasia for the first time! Come by and say hi!!Iโd love to meet you!๐ซถโจ
Een graag geziene gast bij El Mundo Fantasia!
Samurai Events en de fascinerende wereld uit de Japanse geschiedenis!
2 dagen lang zijn ze te zien in de Japanse tuinen!
Samurai mogen dan wel niet meer bestaan in Japan, maar de krijgers en hun cultuur blijven wereldwijd mensen fascineren.
๐ฅVikings are hot! ๐ฅ Largest Viking Camp ever in Europe!
The horn has been sounded, the banners are lit! And the call has been answered. Warriors from all over Europe will assemble at El Mundo Fantasia!
Deze editie van el Mundo hebben we een grote verrassing voor jullie, The Warrior King en zijn Kingdom trekken alles uit de kast om met een mega groot interactief kampement met shows, muziek en veel activiteiten aan te sluiten op El Mundo Fantasia!
Er zal van alles te doen zijn en veel bekende gezichten komen voorbij. Houd de socials in de gaten want er komen nog wat belangrijke updates hierover!
Deze editie weer heerlijke en gezellige muziek! We presenteren:
๐ป Calamity Jane โ Folk, Fiddle & Frontier Magic ๐ถ
Calamity Jane mixt Ierse jigs, Amerikaanse folk en een vleugje tijdreisbizar. Met Luke op zang en gitaar, Annemarie op fluit en Eoghain op trekzak en dansende voeten, krijg je een show vol vuur, verhalen en verrassing.
Altijd op de achtergrond: Billy, de mysterieuze bison die ooit verdwaalde in een tijdportaal tussen Ierland en het Wilde Westen. Hij zegt niks, maar ziet alles.
Stap in de wereld van Calamity Jane โ een plek waar muziek en magie elkaar ontmoeten.
Kom je ook luisteren en dans mee met Calamity Jane! Ze zijn er zaterdag en zondag.
At El Mundo Fantasia awesome cosplayer from Paris: Cinderys – Art and Cosplay
“Cinderys is a professional cosplayer and concept/3D artist from Paris, France.
She started cosplaying in 2014 to embody badass characters and loves to create her own costumes designs and has won several international cosplay awards such as the Fan Favorite at TwitchCon or Outstanding Creation and Grand Prize Winner at BlizzCon.”
Visit het booth, take a picture and have a nice conversation with her.
๐๐๐ญ๐ซ๐๐๐ ๐๐ ๐ฆ๐๐ ๐ข๐ฌ๐๐ก๐ ๐ฐ๐๐ซ๐๐ฅ๐ ๐ฏ๐๐ง ๐๐ก๐ ๐๐จ๐ฆ๐ฉ๐๐ง๐๐ข๐ฎ๐ฆ ๐จ๐ฉ ๐๐ฅ ๐๐ฎ๐ง๐๐จ ๐ ๐๐ง๐ญ๐๐ฌ๐ข๐!
In een wereld waar fantasie tot leven komt en magie in de lucht hangt, opent The compendium opnieuw zijn poorten. Dit jaar strijken we neer op El Mundo Fantasia, waar dromers, avonturiers en magiรซrs samenkomen om de kunst van magische workshops te ontdekken.
De poorten van The Compendium staan voor je open op El Mundo Fantasia. Durf jij de sprong in de magie te wagen?
Uit Nederland een geweldige cosplayer: Anoukicosplay!
Hello! My name is Anouk, also known as Anoukiecosplay, and Iโm a cosplayer from the Netherlands. I started cosplaying in 2020 and have since enjoyed wearing my costumes to conventions. Before that, I loved dressing up as my favorite characters at home.
Most of the characters I cosplay are from my favorite video games, but I also enjoy bringing characters from shows and anime to life. While Iโm not a professional cosplayer, I truly love working on props, costumes, and doing photoshoots to bring these characters to life.
My focus is always on having fun while creating and sharing my cosplays. I hope to inspire others to cosplay their favorite characters and become a part of this wonderful community. Iโm excited to meet you all at my cosplay booth at El Mundo Fantasia!
Underground percussiegroep Volle Petaj (“VP”) laat reeds sinds 1992 trommelend van zich horen op nationale en internationale podia. Ze staat bekend als de grondlegger van de samba-percussie in de zuidelijke regionen van Nederland.
Volle Petaj is Maastrichts dialect voor ‘met volle kracht alles geven wat je hebt’. En dat is nu precies wat je van Volle Petaj kunt verwachten: expressieve dynamische optredens, waarbij diverse Braziliaanse percussiestijlen worden vermengd met “niet-samba-gerelateerde” invloeden die de basis vormen voor de eigenzinnige sound van deze groep.
๐๐จ๐ฌ๐ฉ๐ฅ๐๐ฒ ๐๐ฎ๐๐ฌ๐ญ NL: Kiekeboots !
Wow, we hebben nog een geweldige Anime Cosplayer bij El Mundo Fantasia! ๐
Boo! Iโm Kieke!
Did I scare you? I am a cosplayer, video game streamer, digital artist and guess what? The incredible El Mundo Fantasia invited ME – yes, the one and only Kieke with boots and everything – as a special cosplay guest! (I KNOW, right?? they are so cool for that.)
They granted me my own Kiekebooth ๐ผ!! So you guys can come and sniff through my brand new merchandise! Kiekeโn, kiekeโn wel kopen! Dus trek je stoute schoene-uh, boots aan en kom langs!
See you there! (If you dare.)
Kom naar de prachtige Chinese en Japanse tuinen bij El Mundo Fantasia! De fotolocatie voor Anime liefhebbers!
๐๐ง๐ญ๐ฆ๐จ๐๐ญ ๐๐ ๐ฆ๐จ๐จ๐ข๐ฌ๐ญ๐/๐ฅ๐๐ฎ๐ค๐ฌ๐ญ๐ ๐ฉ๐ซ๐ข๐ง๐ฌ๐๐ฌ๐ฌ๐๐ง ๐๐ง ๐๐ง๐๐๐ซ๐ ๐๐ข๐ฌ๐ง๐๐ฒ ๐๐จ๐ฌ๐ฉ๐ฅ๐๐ฒ ๐ค๐๐ซ๐๐ค๐ญ๐๐ซ๐ฌ ๐ญ๐ข๐ฃ๐๐๐ง๐ฌ ๐๐ฅ ๐๐ฎ๐ง๐๐จ ๐ ๐๐ง๐ญ๐๐ฌ๐ข๐!
Voor kids ontzettend leuk, maar ook voor de andere Disney cosplayers een mooie gelegenheid voor een Meet & Greet met fotoshoot!
Kom je ook naar de Disneytent? Kom samen kleuren, dans op de muziek en geef ze een dikke knuffel! En je komt ze ook tegen in het park! Dus even goed opletten! ๐
Ontmoet de Star Wars Stormtroopers, Deserttroopers en andere Star Wars karakters in de daarvoor perfecte omgeving namelijk het woestijngedeelte .Uiteraard nodigen wij ook echte Star Wars fans uit om eventueel met hun eigen Star Wars character een meeting te houden met de Dutch Garrison en leuke foto’s te maken!
De Dutch Garrison zal beide dagen aanwezig zijn en hebben soms pauze vanwege de warme kostuums.
๐ซ๐ ๐ฉ๐๐๐ฬ๐๐๐๐ ๐ณ๐๐๐๐๐!
Maak kennis met The Objective : Fantasy Entertainment, waar kleur en vrijheid elkaar tegenkomen in een Bohรฉmian setting. “Zij zorgen voor een gezellige en relaxte sfeer”
The Bohemian Tent: uw โhuiskamerโ!
The Objective Bohemian Tent is dรฉ plek om even tot rust te komen tijdens El Mundo Fantasia. Nodig je vrienden uit om samen te zitten, een praatje te maken of gewoon te genieten van de ambiance.
In de Bohemian Tent kunt u even helemaal tot rust komen en genieten van gezelligheid. Neem plaats op รฉรฉn van de heerlijke kussens of zitzakken en speel een spelletje of maak een praatje met andere festivalgangers.
Bezoek dus zeker deze Lounge tijdens El Mundo Fantasia!
Cosplay Repair NL
Voor alle gescheurde jurken, gebroken props en al het andere dat maar kapot kan gaan tijdens je dagje pronken op El Mundo, zijn wij van de Cosplay Repair aanwezig!
Dus kom bij ons langs als je even geholpen moet worden zodat je weer verder kan gaan met poseren en complimenten binnen harken. Wij staan voor je klaar!! Ook als er helemaal niets kapot is ben je meer dan welkom om even te komen buurten, gezellig!
Uiteraard is deze service vrijblijvend, wij voeden ons met leuke praatjes, lieve glimlachen en grappige foto’s๐
Live Music at El Mundo Fantasia! – Old Man Fergus
Als Old Man Fergus speelt Eef van โt Hoen traditionele Ierse songs en ballads.
Hij is er dit jaar met een leuk kampement! Gezellig!
Hij treed regelmatig op in pubs en op festivals als Troubadour/Bard, en vermaakt iedereen met mooie, en fantasierijke liedjes!
๐๐๐๐ค ๐ญ๐จ ๐ญ๐ก๐ ๐ฅ๐๐ญ๐ ๐๐ข๐๐๐ฅ๐ ๐๐ ๐๐ฌ!
Tijdens El Mundo Fantasia gaan we deze editie ook terug naar de middeleeuwen!
Als eerste groep kondigen we aan Anno 1420 de smaak van boddenbroek!
Dit wordt een leuk kampement waarin zij de kookkunsten uit de middeleeuwen zullen gaan demonsteren!ย En dat ziet er goed uit! Dus proeven maar. ๐
Wil je zien hoe het in die tijd eraan toeging met de kookkunsten dan weet je waar je moet zijn. ๐ฏ
Hoor, hoor, gij reizigers van het wonderrijk El Mundo Fantasia!
Waar de wind zingt door de bomen en elfen fluisteren in de schaduw…
Daar zult gij Morgane La Fay vinden,
verhalenweefster en magiรซr,
op het magische toneel van El Mundo Fantasia.
Komt binnen, jong van hart en vrij van geest,
en treedt mijn tent binnen als de zon haar stralen spreidt.
Daar klinken betoverende woorden,
dansen de krachten van magie,
en wordt men herboren met een lach en een fonkeling in het oog.
Vergeet uw zorgen aan de poort,
en wees welkom in een wereld waar alles mogelijk is.
Voor wie zoekt naar mysterie en wonder,
ligt hier het padโฆ verlicht door verhalen en magie.
Bezoek haar en laat je meegaan in de wereld van magie!
๐๐๐ก๐๐ฆ๐ง๐๐ฅ๐๐๐๐ฅ๐ง!
Meet Chuck NorrisDoubleย and Mr Mafiosi ( John Back ) met zijn coole Dodge en waan je in de wereld van de gangsters en actiehelden !
Als je durft spoor ze dan op! Ga met ze op de foto en bekijk zeker de 6 meter lange Dodge Mafia Car.
Op El Mundo Fantasia zou je zo maar ๐๐๐ฌ๐ฉ๐๐ซ ๐๐ ๐ฆ๐ฎ๐ณ๐ข๐ค๐๐ญ tegen kunnen komen.
Je herkent deze marionet aan zijn zwarte staart, witte snorharen en Victoriaanse kleding. Met zijn gitaar trekt deze muzikale kater door het park en brengt overal vrolijke medleys vol bekende liedjes ten gehore. Soms speelt hij heel gevoelig, soms is hij een beetje gek, maar hij zet altijd zijn beste beentje – uh, pootje voor – voor kinderen van alle leeftijden!
The Force is strong with this group!
De Rebel Legion is een internationale kostuumclub met een focus op de good guys van Star Wars.
Lightsabers in alle kleuren, grote harige monsters van meer dan twee meter, Clone Troopers die niet weten bij welke kant ze horen en oranje overalls van X-wing piloten.
At The Steampunk & Fantasy Village: Steam Fantasy Crew
Een groep tijdreizigers wat door omstandigheden aan elkaar verbonden zijn. Hierdoor zijn ze hechte vrienden geworden.
Ze trekken eropuit door de ruimte en tijd voor allerlei avonturen. Allemaal hebben zij een alter ego. De groep bestaat uit Steamcaptain Benjamin en zijn liefdevolle Lady Velvetine.
De uitvinder Sparky Watts met zijn zoontje Jappie. Waar hulp nodig is, is hij te vinden.
En als de jongste van de crew de kleinste maar met de grootste en mooiste toekomst Ivar. Klein in postuur maar groot in daden en bestuurd hij de grote Zeppelin.
Bezoek hun gezellige kampement!
Zij verheugen zich op een nieuw avontuur…
Op diverse evenementen lopen al heel wat Harry Potter fans rond. Sommigen op zoek naar merchandise, sommigen gekleed in een door Harry Potter geรฏnspireerd kostuum en anderen doen beide.
Ben jij ook fan van The Wizarding World of Harry Potter en alles wat daar mee te maken heeft? Kom dan zeker langs bij hun stand/kampement.
Hier kunnen fans langskomen om verschillende kostuums, props en replicaโs te bezichtigen, smekkies te proeven, te stemmen op hun afdeling, een foto te laten maken bij onze gratis photobooth, (gast)lessen te volgen (zoals duelleren) en meet-ups bij te wonen.
Zij kijken er enorm naar uit om je (weer) te zien! Lots of Lumos, WizardWear
Geniet 1 of 2 dagen van cosplay prinsessen & prinsen en bekende cosplay karakters uit de bekende films! Wie ga jij tegenkomen? O.a. Anna, Elsa, Rapunzel, Merida etc.
Een Meet & Greet, photoshoot met alle Disney cosplay figuren, je kan op de foto met jouw favoriete Disney figuren.
Ontmoet Komashii!
Komashii is een lokale cosplayer uit Limburg. Haar cosplay journey begon ongeveer 7 jaar geleden. Ze maakt voornamelijk rekwisieten, styled pruiken, doet fotoshoots en oefent haar fotobewerkingsvaardigheden.
Ze komt naar haar favoriete fantasy/cosplay-conventie in het zuiden: El Mundo Fantasia!
Mondo Verde is voor haar de perfecte plek voor het maken van prachtige cosplayfoto’s, waardoor het een goede locatie is om een conventie te houden voor alle feeรซn, monsters, superhelden, anime-personages en meer!
Ze hoopt al jullie mooie kostuums te zien!
๐๐๐ฌ! ๐๐ง ๐๐ ๐๐ญ๐๐๐ฆ๐ฉ๐ฎ๐ง๐ค/๐ ๐๐ง๐ญ๐๐ฌ๐ฒ ๐๐ข๐ฅ๐ฅ๐๐ ๐: Steamnation (Belgiรซ)
Living History ,maar dan in een Steampunk setting!
Het luchtschip SS Phoenix Van Steamnation ligt met pech in de haven. de ethercompressor is op tilt geslagen, en de stabilisatievinnen haperen bij hogere luchtdruk.
Sir Jones, technieker van Steamnation is op zoek naar twee zeldzame onderdelen. En hoopt deze te vinden op de Steampunk markt El mundo fantasia.
Ook voor Zijn liefde Victoria is dit een uitgelezen kans om nog wat stof, tandwieltjes en patronen te bemachtigen. Kan jij hun helpen bij deze zoektocht ?
Royal Seahorseriders is een Brabantse steampunk/fantasy groep die bestaat uit een stel vrienden die allen al jaren actief zijn in het fantasy gebeuren. z
Zij gaan graag op pad met hun kampement, onze stoommachine en onze voertuigen Enigma en Sirena. Prachtig om te zien.
Uit de Anime/Game wereld en uit Nederland! Kimu!
Dit is haar tweede keer en ze kan niet wachten om er nu al te zijn! Kimu is nu ongeveer 7 jaar aan het cosplayen, ze doet voornamelijk cosplay van anime-series en games en probeert deze zo goed mogelijk weer te geven.
Ze kan niet wachten om jullie allemaal te ontmoeten!
Live at El Mundo Fantasia : Cathinca – Schrijver en Muzikant
Voor balladen en mythische verhalen ben je bij Cathinca aan het juiste adres.
Met haar stem heeft ze al vele luisteraars weten te betoveren. Daarbij begeleidt ze zichzelf op de harp.
Tijdens haar optreden trakteert ze het publiek op filmmuziek, Disneyklassiekers, zachte liefdesliedjes en melancholische Ierse songs.
Prachtige locatie in de Engelse tuinen voor deze prachtige songs!
Ellie van Doorn is al 22 jaar bezig met o.a. schminken, bodypaint, bellypaint, glitter tattoos en tijdelijke zwarte tattoos op festivals en evenementen.
Op El Mundo Fantasia is zij al meerdere jaren aanwezig om haar creaties te maken o.a. ook met Halloween The Villains en Halloween The Little Villains.
Dit jaar neemt ze voor het eerst zelfgemaakte blingclusters mee ter verfraaiing van de schminkcreaties… Ze hoopt iedereen weer te zien bij mijn schminktent!
Je hoeft deze zomer niet naar bekende pretpark in Parijs om de Avengers te kunnen zien! ๐
Kom naar El Mundo Fantasia om je Avenger te kunnen zien!
We houden nog even geheim welke allemaal komen maar de 1e Avenger die er zal zijn is… I๐๐ฅ๐ข๐ก ๐ ๐๐ก! ๐ Gaaf toch!
Step into the World of Jurassic Outbreak at El Mundo Fantasia!
De dinoโs zijn weer neergestreken bij El Mundo Fantasia!De cosplay groep Jurassic Outbreak laat jullie kennis maken met leuke props en replicaโs uit de welbekende films waar jong en oud nog steeds van kan genieten!